OpenChurch (8.x-2.2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
