OpenChurch (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (90 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Audio
ca: Àudio

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Menu item
ca: Element del menú

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Gallery
ca: Galeria

en: Media
ca: Multimèdia

en: Phone
ca: Telèfon

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Text color
ca: Color del text

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Blog
ca: Bloc

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ago
ca: fa

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Video
ca: Vídeo

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: When
ca: Quan

en: Administrator
ca: Administrador

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Where
ca: On

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Slate
ca: Pissarra

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Image to be shown if no image is uploaded.
ca: La imatge que s'ha de mostrar si no se'n carrega cap.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: My site
ca: El meu lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit
