OpenChurch (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (77 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Cost
el: Κόστος

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Event
el: Συμβάν

en: Picture
el: Εικόνα

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Media
el: Μέσα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: User login
el: Είσοδος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: Asc
el: Αύξ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Image to be shown if no image is uploaded.
el: Εικόνα προς προβολή αν δεν έχει μεταφορτωθεί εικόνα.

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: My site
el: Η ιστοσελίδα μου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
