OpenChurch (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (74 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Event
gl: Evento

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Gallery
gl: Galería

en: Media
gl: Medios

en: Phone
gl: Teléfono

en: Events
gl: Eventos

en: Text color
gl: Cor do texto

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ago
gl: fai

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Current Image
gl: Imaxe Actual

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Slate
gl: Lousa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
