OpenChurch (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Cost
lt: Savikaina

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Event
lt: Įvykis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Phone
lt: Telefonas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: Current Image
lt: Dabar naudojamas paveikslėlis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: My site
lt: Mano svetainė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
