OpenChurch (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (25 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Help
ml: സഹായം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML
