OpenChurch (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Picture
sl: Slika

en: Menu item
sl: Menijski element

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Text color
sl: Barva besedila

en: User login
sl: Prijava

en: Position
sl: Položaj

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Header top
sl: Glava na vrhu
