OpenChurch (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Plum
ug: ئالۇچا
