OpenChurch (8.x-2.4) - en to kn translation catalogue (48 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Staff
kn: ಸಿಬ್ಬಂದಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ
