OpenChurch (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (53 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
