OpenChurch (8.x-2.4) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: Blog
ky: Блог

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
