OpenChurch (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
