OpenChurch (8.x-2.4) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Cost
bg: Цена

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Audio
bg: Музика

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Media
bg: Медия

en: Phone
bg: Телефон

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
