OpenChurch (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Position
ka: პოციზია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
