OpenChurch (8.x-2.0-rc8) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
