OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar
