OpenChurch Core (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Latest Articles
nl: Nieuwste berichten

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Tags
nl: Labels

en: Date
nl: Datum

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Event
nl: Evenement

en: Attachment
nl: Bijlage

en: All
nl: Alle

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Gallery
nl: Album

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Map
nl: Landkaart

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: author
nl: auteur

en: Carousel
nl: Carrousel

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: About
nl: Over

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Card
nl: Kaart

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Asc
nl: Oplopend

en: Cards
nl: Kaarten

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
