OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Attachment
az: Qoşma

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Map
az: Xəritə

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Card
az: Kart

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
