OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Author
ca: Autor

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Gallery
ca: Galeria

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Map
ca: Mapa

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: author
ca: autor

en: Video
ca: Vídeo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Recent content.
ca: Contingut recent.
