OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: More
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Map
gu: નકશો

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
