OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Latest Articles
ml: ഏറ്റവും പുതിയ ലേഖനങ്ങൾ

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
