OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Event
oc: Eveniment

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
