OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Author
pl: Autor

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Latest Articles
pl: Ostatnie Artykuły

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Event
pl: Termin

en: Attachment
pl: Załącznik

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Map
pl: Mapa

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: author
pl: autor

en: Video
pl: Wideo

en: Carousel
pl: Karuzela

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Connect
pl: Połącz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Sermon
pl: Kazanie

en: Card
pl: Karta

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
