OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (63 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Author
ru: Автор

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Latest Articles
ru: Последние статьи

en: Administration
ru: Администрирование

en: More
ru: Ещё

en: Tags
ru: Теги

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Quote
ru: Цитата

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Event
ru: Событие

en: Attachment
ru: Вложение

en: All
ru: Все

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Footer
ru: Подвал

en: Location
ru: Место

en: Gallery
ru: Галерея

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Map
ru: Карта

en: Your Email
ru: Ваш адрес электронной почты

en: author
ru: автор

en: Video
ru: Видео

en: Carousel
ru: Карусель

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: YouTube URL
ru: Ссылка на YouTube

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Sermon
ru: Проповедь

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Card
ru: Карточка

en: @interval ago
ru: @interval назад

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Event Details
ru: Подробности события

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Blog Tags
ru: Теги блога

en: CTA
ru: ПКД

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Recent content.
ru: Последние материалы.

en: @interval hence
ru: @interval с этих пор
