OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Author
ur: مصنف

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Latest Articles
ur: تازہ ترین مضامین

en: Administration
ur: تنظیم

en: More
ur: مزید

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
