OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Latest Articles
my: နောက်ဆုံး ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: author
my: စာရေးသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
