OpenChurch Core (3.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Author
sv: Författare

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Latest Articles
sv: Senaste artiklar

en: More
sv: Mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Event
sv: Händelse

en: Attachment
sv: Bilaga

en: All
sv: Alla

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Gallery
sv: Galleri

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Map
sv: Karta

en: Your Email
sv: Din e-postadress

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Card
sv: Kort

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Responsive
sv: Följsam

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Recent content.
sv: Nytt innehåll.

en: @interval hence
sv: @interval därav
