OpenChurch Theme (3.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Details
he: פרטים

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Read More
he: המשך...

en: Link color
he: צבע קישור

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
