OpenChurch Theme (3.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
