OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Slate
lv: Akmens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Triptych first
lv: Trīsslejas pirmā sleja

en: Triptych middle
lv: Trīsslejas otrā sleja

en: Triptych last
lv: Trīsslejas trešā sleja

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
