OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
