OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: ago
eu: duela

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Triptych first
eu: Lehen triptikoa

en: Triptych middle
eu: Erdiko triptikoa

en: Triptych last
eu: Bukaerako triptikoa

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
