OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
