OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Plum
ne: बेर

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
