OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Ice
ps: یخی
