OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu item
sv: Menyval

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Text color
sv: Textfärg

en: ago
sv: sedan

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Blue Lagoon
sv: Blå lagun

en: Tabs
sv: Flikar

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Header bottom
sv: Sidhuvud - nederst

en: Slate
sv: Skiffer

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Triptych first
sv: Första triptyk

en: Triptych middle
sv: Mittentriptyk

en: Triptych last
sv: Sista triptyk

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
