OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: ago
uk: тому

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Blue Lagoon
uk: Блакитна лагуна

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Posted
uk: Надіслано

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Triptych first
uk: Перший триптих

en: Triptych middle
uk: Середній триптих

en: Triptych last
uk: Останній триптих

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
