OpenChurch Theme (8.x-2.10) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་
