OpenChurch Theme (8.x-2.13) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
