OpenChurch Theme (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Menu item
nn: Menydel

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
