OpenChurch Theme (8.x-2.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
