OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: ago
gl: fai

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Featured
gl: Destacado

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Slate
gl: Lousa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Triptych first
gl: Tríptico o principio

en: Triptych middle
gl: Tríptico o medio

en: Triptych last
gl: Tríptico o final

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
