OpenChurch Theme (8.x-2.0-rc6) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Tabs
ja: タブ

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Slate
ja: スレート

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Triptych first
ja: トリプテック　先頭

en: Triptych middle
ja: トリプティック　中央

en: Triptych last
ja: トリプティック　最後

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Footer fourth
ja: 第4フッター

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: Footer fifth
ja: 第5フッター

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
