Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Install
az: Yükləmek

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
az: Verilənlər bazasında saxlanacaq rəqəmlərin, o cümlədən onluğun sağında olanların ümumi sayı.

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Space
az: Boşluq

en: About
az: Haqqında

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
