Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Install
bg: Инсталирай

en: Initializing.
bg: Инициализира.

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
