Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Initializing.
ht: Ap kòmanse.

en: Completed @current of @total.
ht: Konplete  @current nan @total.
