Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
