Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.
