Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Initializing.
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।
