Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Configuration
ps: سازول

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Install
ps: لګول

en: Space
ps: تشه

en: About
ps: په اړه

en: Apostrophe
ps: غړوندى
